BK ZAGREB ORGANIZIRA FUNDRAISING PARTY!! 🍾🎂🎉🥳🪅

Iduće srijede u Hot caffeu na Utrinskom placu održat će se fundraising party Baseball kluba Zagreb. Ovo će biti veliko božićno slavlje povodom kraja baseball sezone.
Osim samog partijanja, na ovom će druženju biti i mnoštvo zanimljivih popratnih sadržaja. Svaki posjetitelj moći će sudjelovati u pub kvizu, tomboli, ali i u karaokama! Biti će i poklon dobrodošlice za svakog gosta, a na raspolaganju za razgovor će biti cijela seniorska ekipa kao i svi treneri!
Ovaj je event od krucijalne važnosti za financije našeg kluba stoga donacija, koja će se prodavati u obliku ulaznice za party, iznosi 7 eura. Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da dođu, zabave se, a usput i financijski pomognu našem klubu. Čekamo vas u Hot caffeu 😍
Vidimo se! 💙🐗🥳
Može biti slika sljedećeg: košarka, piće i tekst "Baseball klub Zagreb Tundraising Tombola party Kviz znanja Slastice Pes Zabava START AT 18:00 HOT CAFFE UTRINSKI PLAC 06 2023 DEC adawiPWl.com"