BESPLATNI BASEBALL KAMP ZA DJECU OVOG LJETA NA JARUNU!! 

Dolaze ljetni praznici, a vi nemate ideju tko će vam biti s djecom dok ste na poslu? Odlično, Baseball klub Zagreb ima rješenje za vas! Od 24. lipnja dakle od prvog radnog dana nakon kraja školske godine, pa do 28. lipnja na baseball igralištu na Jarunu održat će se besplatni baseball kamp za osnovnoškolsku djecu. Tijekom tih 5 dana Vaša će djeca imati priliku naučiti osnove ove vrlo zabavne igre, a uz to će imati i cjelodnevna druženja sa svojim vršnjacima čime će biti u prilici steći puno novih prijatelja. Za svaki je od navedenih dana druženje predviđeno od 9 do 15 sati stoga Vam savjetujemo da vašem djetetu osigurate 1 ili 2 obroka koja se mogu ponijeti, a na terenu će biti osiguran frižider u koji se ti obroci mogu pohraniti. Ovaj je kamp u potpunosti besplatan, a ukoliko imate nekih dodatnih pitanja javite se treneru Michelu na broj 099 208 0000 ili popunite online pristupnicu. VIDIMO SE NA JARUNU!!!