BASEBALL KLUB ZAGREB OSVOJIO TREĆE MJESTO U PRVENSTVU HRVATSKE!! 🥉🏆⚾🇭🇷

Jučerašnjom je olujom u Karlovcu prekinuta druga utakmica serije između naših Veprova i splitske Nade. Zagreb je u trenutku prekida vodio rezultatom 3:1, a to vodstvo nije ispuštao do kraja današnje utakmice. Konačni rezultat bio je 7:4, a tom je pobjedom Zagreb i službeno osvojio treće mjesto u ovogodišnjem izdanju Prvenstva Hrvatske.
Nakon jučerašnjeg dobrog pitchinga predsjednika/startera Dejana Marina, danas je s dobrim pitchingom nastavio naš Venezuelanac Jose Pereira. Na palici se nitko nije previše istaknuo već su Veprovi igrali sjajan timski baseball prepun odličnog situacijskog udaranja.
Sada za naše seniore slijedi dugoočekivani odmor koji dolazi nakon 4 mjeseca igranja svake subote i svake nedjelje. Treninzima se vraćamo sredinom kolovoza, a do tada odmaramo na moru. Veprovi vam zahvaljuju za svu podršku tijekom ovog dijela sezone i obećajemo vam da ćemo idući playoff biti bolji!!
BRAVO VEPROVI! 🥉🐗
Opis fotografije nije dostupan.