ODLIČNA UTAKMICA U VARAŽDINU I TIJESNA POBJEDA VINDIJE! 😍💪⚾

Unatoč hladnom vremenu i neprijatnim uvjetima za baseball u Varaždinu smo danas svjedočili jednoj sjajnoj baseball utakmici. U sjajnoj i neizvjesnoj završnici spretnija je ipak bila Vindija te je pobijedila Zagreb rezultatom 7:6.
U početku su se Varaždinci nametnuli kao dominantna momčad te su poveli sa 6:2 u 5. inningu. Tada izlaze obojica starting pitchera te Zagreb polako počinje topiti prednost Vindije. Startera Brunu Špehara kod Zagreba mijenja iskusni Dejan Marin koji je danas odlično raspoložene udarače Vindije brzo stavio pod kontrolu.
U 8. inningu Zagreb dolazi na 6:4, a onda Maro Miljanić 2 run home runom u potpunosti izjednačava utakmicu.
Nažalost, u drugom dijelu osmog inninga varaždinci rade sedmi bod, a Zagreb nije uspio uzvratiti unatoč leadoff doubleu Brune Špehara u 9. inningu. Unatoč porazu, Zagreb ne treba očajavati jer je odigrao dobru utakmicu i jer priliku za osvetu ima već u ponedjeljak. Ipak, prije toga nam slijedi dan pauze, a naš klub vam od srca želi sve najbolje povodom Uskrsa.
SRETAN USKRS I VIDIMO SE U PONEDJELJAK U VARAŽDINU! 💙⚾
Može biti slika sljedećeg: 3 ljudi