ODLIČAN PITCHING JOSE PEREIRE ZA VAŽNU POBJEDU ZAGREBA!! ⚾🐗

Nakon dana odmora poslije subotnjeg poraza, igrači BK Zagreba danas su izgledali znatno bolje. Pobijedili su varaždinsku Vindiju rezultatom 1:6 te time ostvarili treću ovosezonsku pobjedu.
Današnju je utakmicu obilježio ponajviše sjajan pitching. Nakon 4 inninga rezultat je bio tvrdih 0:0, a nakon toga Vindija radi bod i time dolazi u vodstvo. Ipak, vidjevši da gube Zagrebaši su se brzo trgnuli i odličnim timskim napadom preokrenuli rezultat.
Heroj ove utakmice nedvojbeno je bio Jose Pereira koji je odbacao sjajnih 9 inninga u kojima je Varaždincima dozvolio samo dva udarca i jedan bod. Na palici je Zagreb većinom djelovao timski, pa tek treba spomenuti solo home run Šime Vrbanovića pred kraj utakmice. Sjajna predstava Zagreba i osveta za tijesni subotnji poraz. Ako ćemo ovako igrati cijele sezone nema straha oko dobrih rezultata.
BRAVO ZAGREB SJAJNA UTAKMICA 💪🐗💙
Foto 📸: KLC fotorama