ODRŽAN PARTY BK ZAGREBA!

Proteklog je tjedna uspješno održan još jedan fundraising party našeg kluba. Sada kad su se nakon nekoliko dana napokon slegli dojmovi, donosimo vam izvještaj i slike iz Hot caffea.
Osim lude zabave, naš je klub organizirao i niz popratnih sadržaja koji su dodatno zabavili naše goste. Prvo je po dolasku svakome uručen paket dobrodošlice, a onda je organizirana i tombola u kojoj je podijeljeno preko 20 nagrada vezanih uz baseball!!
Kao šećer na kraju, održan je i pub kviz koji je sastavio i vodio naš Maro Miljanić. U napetoj i neizvjesnoj završnici slavila je Ekipa 88 koja je završila nekoliko bodova ispred drugoplasiranih Donalda Krampa i trećeplasiranih Aleksandre, Brene i Milice.
Ovim se putem želimo zahvaliti svima koji su plaćanjem ulaznice donirali 7 eura našem klubu. Hvala ljudi puno nam znači 💪🥰. Također, posebnu zahvalu želimo uputiti svima koji su, osim uplate, i došli u utrinski Hot caffe i na neki način sudjelovali u organizaciji ovog sjajnog događaja.
Hvala svima 💙🐗