BK ZAGREB VAM PREDSTAVLJA MEĐUNARODNI BRAVO KUP!!!! 😍😏🔜

Nakon 13. odigranih kola Prvenstva Hrvatske, došlo je vrijeme za malo promjene. Krajem ovog tjedna Baseball klub Zagreb na svom će terenu organizirati internacionalni Bravo kup na kojem će, osim nas, nastupiti momčadi iz Slovačke 🇸🇰 (Apollo Bratislava), Mađarske 🇭🇺 (Budapest Red Wolves) i Kanade 🇨🇦 (The North)!
Kup je organiziran, a po njima je dobio i ime, u čast legendama našeg kluba Branku Špeharu i Ivanu Čusku. Turnir je organiziran po sistemu da će svaka ekipa igrati protiv svake, a onda će u nedjelju dvije najbolje momčadi odmjeriti snage u finalu dok će preostale dvije igrati za treće mjesto. Otvaranje turnira bit će u petak u 17:30 kada naši Veprovi igraju protiv Apolla 🇸🇰!
Iako se u petak igra samo jedna utakmica, cijela je subota rezervirana za baseball tako da vam savjetujemo da tada dođete na naš teren na Jarunu i uživate u cjelodnevnom druženju. Ulaz je potpuno besplatan, a za cijeli vikend organizirana je velika količina roštilja i svih vrsta pića tako da vam garantiramo da nećete požaliti ako dođete 😉
Osim zabave i roštilja, ovo je rijetka prilika da na našem terenu gledamo momčadi iz ostatka Europe, ali i svijeta! Otkad je naš teren izgrađen prije 4 godine niti jedna momčad s drugih kontinenata nije odigrala niti utakmicu na njemu tako da je ovo jedinstvena prilika da vidimo kakav se baseball igra u ostatku svijeta. S obzirom na sve navedeno, svakako vam se isplati ovog vikenda doći na Jarun i uživati u ovoj prelijepoj igri i pregrštu popratnog sadržaja 😍
VIDIMO SE OVOG VIKENDA NA JARUNU! 💪⚾🔜