NOVE VAŽNE UTAKMICE OVOG VIKENDA NA JARUNU! 💪⚾💙🔜

Nakon što su u proteklih 6 utakmica ostvarili čak 5 pobjeda, naši će seniori dobar niz pokušati nastaviti i nadolazećeg vikenda. Prošlog je vikenda na jarunskom igralištu dva puta pala Medvednica, a ovog se vikenda nadamo da će pasti karlovačka Olimpija.
Mi smo s Olimpijom ove sezone već odigrali 2 susreta, a svaka je momčad pobijedila u jednoj utakmici. U onoj subotnjoj je, nakon 12 inninga i 4 sata igre, slavila Olimpija, a u nedjeljnoj je Zagreb uvjerljivo slavio rezultatom 10:1.
Bitno je napomenuti da se utakmice ovog vikenda igraju u suprotnim terminima u odnosu na uobičajnu praksu proteklih sezona. Razlog tome je zauzetost našeg terena susretima između Medvednice i splitske Nade. Subotnja će utakmica, stoga, početi u 11 sati dok će nedjeljna biti na rasporedu od 15 sati. Kako bi nam pomogli da nastavimo ovaj pozitivan niz dođite u što većem broju na Jarun te nas, kao i inače, vodite u nove pobjede.
PODRŽITE VEPROVE NA JARUNU ⚾🐗💙