KARLOVAČKA OLIMPIJA BOLJA OD ZAGREBA! 💪😥⚾

U 13. kolu Otvorenog Prvenstva Hrvatske karlovačka je Olimpija pobijedila BK Zagreb rezultatom 9:5. Današnji je poraz ponajviše rezultat pada koncentracije u 2 inninga i slabe predstave na palici.
Zagreb je bio momčad koja je bolje otvorila susret te smo već nakon prvog inninga vodili s 2:0. S tim se rezultatom ušlo i u 3. inning, ali tada nastupa veliki pad koncentracije kod cijele momčadi te Olimpija u samo dva napada radi čak 9 bodova te odlazi na, nama nedostižnih, 9:2. Zagreb je u nastavku grizao i borio se, ali to naprosto nije bilo dovoljno. U 5. inningu na poziciju pitchera ulazi mladi talent Matija Punek koji baca sjajna 4 inninga u kojima je potpuno zaključao karlovački napad ne dopustivši im pritom niti jedan jedini bod. Međutim, kao što smo rekli, slaba izvedba u napadačkom dijelu danas je presudila Veprovima te je Olimpija zasluženo slavila.
Sutrašnja utakmica protiv istog protivnika otkazana je zbog kiše, a termin nadoknade bit će poznat uskoro.
PORAZI SU SASTAVNI DIO SPORTA 🐗💙⚾