ČETVEROSATNA UTAKMICA I SEDMA OVOSEZONSKA POBJEDA ZAGREBA! 💙⚾🐗

U nevjerojatno dugoj utakmici koja je trajala gotovo 4 sata Zagreb je pobijedio gradskog rivala Medvednicu rezultatom 19:12.
Zagreb je danas u utakmicu krenuo s dosta izmiješanim sastavom, ali je svejedno bolje otvorio utakmicu i poveo sa 6:1 u trećem inningu. Tada se stvari počinju komplicirati te je Medvednica povela sa 7:6. Treba reći kako je pitching Zagreba bio daleko ispod željene razine sve do ulaska trenera/relievera/predsjednika Dejana Marina koji je primirio napad Medvednice i Zagrebu osigurao nešto mirniju završnicu.
Zagreb je sada na omjeru 7-4, a priliku za novu pobjedu ima već sutra od 11 sati protiv istog protivnika. Danas su tribine bile sjajno ispunjene, a isto to očekujemo i sutra. 👏
BRAVO ZAGREBE, VIDIMO SE SUTRA 💪⚾