SAVRŠENI PITCHING ZAGREBA ZA POBJEDU NA OTVARANJU BRAVO KUPA!! 💪🐗⚾💙

Danas je napokon počeo dugoočekivani Bravo kup na našem jarunskom igralištu. Zagreb je na otvaranju turnira pobijedio slovački BK APOLLO BRATISLAVA🇸🇰 rezultatom 2:0.
Najveći razlog ove pobjede leži u sjajnoj predstavi naših pitchera. Prvo je Bruno Špehar odbacao odličnih 5 inninga s 0 dopuštenih bodova, a onda je njegov posao, kao i inače, završio trener/predsjednik/closer Dejan Marin. Zagreb na palici nije priuštio predobru predstavu, ali to zahvaljujući odličnom pitchingu nije niti bilo potrebno. Sljedeća utakmica igra se sutra u podne protiv mađarskih Red Wolvesa 🇭🇺.
Sutra se igraju čak 4 utakmice u jednom danu, a za vas smo na Jarunu pripremili i pregršt popratnih sadržaja kao što je gomila roštilja. Bolji poziv od ovoga teško možete dobiti stoga sutra očekujemo veliki odaziv i pune tribine našeg jarunskog igrališta.
BRAVO ZAGREBE I VIDIMO SE SUTRA! 💪🇭🇷🐗