SENIORI BK ZAGREBA TIJEKOM USKRŠNJEG VIKENDA GOSTUJU U VARAŽDINU! 🎉⚾

Nakon dvije uvjerljive pobjede protiv Medvednice na otvaranju sezone, ovog vikenda našim seniorima slijede novi izazovi. Prve gostujuće utakmice u sezoni Zagreb će odigrati ovog vikenda u Varaždinu.
Ovaj će vikend biti jedinstven u sezoni jer se utakmice neće, za razliku od ostalih vikenda, odigrati u subotu i nedjelju, već će nedjelja biti dan odmora zbog Uskrsa. Subotnja utakmica će kao i inače početi u 15 sati dok će nedjeljna utakmica biti prebačena na ponedjeljak te će početi u 11 sati ujutro.
Varaždinska Vindija prošlog se vikenda sastala s Nadom iz Splita te je također ostvarila dvije pobjede stoga će biti posebno zanimljivo vidjeti koja će se momčad bolje snaći u ovom derbiju neporaženih. Mi se nadamo da će to biti BK Zagreb, ali nam je za to potrebna vaša podrška. Pozivamo vas stoga da nam se pridružite u Varaždinu i bodrite nas do nastavka niza pobjeda 😍👏
VIDIMO SE U VARAŽDINU! 💙🐗