Najava turnira u Novom Sadu!! ⚾

Ovog će vikenda baseballaši i baseballašice 2008. i 2009. godište odmjeriti snage na međunarodnom turniru u Novom Sadu. Turnir traje od subote ujutro do nedjelje poslijepodne, a ekipe su podijeljene u 4 skupine.
Ždrijeb skupina održan je još prošli tjedan, a BK Zagreb je za protivnike dobio slovenske Race 🇸🇮 i mađarske Red Wolvese 🇭🇺. Naši su mladići dobili čast da otvore turnir te stoga u subotu već od 9 sati ujutro igraju protiv Raca. Cijeli raspored turnira kao i pravila možete vidjeti na slikama.
Zagrebaši će na put krenuti već sutra u popodnevnim satima, a vodit će ih jaka trenerska postava na čelu s Mariom Manojlovom i ojačana za pomoćnike Roka Škalka, Lea Andrijanića i Gorana Štrka! Glavni trener Mario i pomoćnik Roko već su se dokazali odličnim drugim mjestom na jakom međunarodnom turniru u Varaždinu, pa se nadamo da će ova, još pojačana postava, ponovno donijeti dobre rezultate našem klubu! 💪
Sretno Zagrebe 🐗💙