Ove subote 24. studenog održao se međunarodni baseball turnir (za djecu do 13. godina) u Ljubljani, na kojem je Baseball klub Zagreb nastupao s dvije momčadi.

“Zagreb 2” dobro se držao u svim utakmicama, posebno u napadačkom dijelu, dok je obrana igrala puno slabije od napada. S jednom pobjedom, “Zagreb 2” osvojio je 6. mjesto, od ukupno 8 ekipa.

“Zagreb 1”, je sve utakmice odigrao jako dobro u fazi obrane, ali isto tako i u napadu, pobijedili su u grupnoj fazi ekipu Ježice, Olimpije i Beograda,  u polufinalu su također pobijedili i ekipu Pirates iz Novog Zagreba, ali zadnja prepreka ipak je bila malo teža, te su u sjajnom finalnom ogledu izgubili protiv ekipe Olimpije iz Karlovca  s rezultatom 9:8.

 

Valja napomenuti kako smo opet došli s punim busom navijača (roditelji, braća, sestre, dede i bake) i svi smo se jako dobro proveli 😉