Naše mlade nade ovaj vikend su odmjerili snage s ekipama Moles (Karlovac) i Pirates (Novi Zagreb).

Prva utakmica protiv Molesa bila je sjajna s jedne i druge strane, ove dvije ponajbolje ekipe u ovom uzrastu opet su pružili zadovoljstvo svima koji su gledali utakmicu. Napeta utakmica otišla je u extra inninge, te je završila s rezultatom 5:4 za Molse. Blue Soxi imali su svoju priliku za pobjedu kada su u sedmoj izmjeni udarcima Matije Puneka, Lea Andrijanića, Roka Škalka, te Luke Hodžića došli do vodstva 4:1, ali nažalost obrana Blue Soxa nije izdržala zadnji napad Molesa, te su tako uz mladi Karlovčani ovaj puta bili bolji sa udarcem za pobjedu Daga Resanovića.

Druga utakmica protiv ekipe Pirates također počinje loše za Blue Soxe, tako su Piratesi vodili već u prvoj izmjeni s rezultatom 5:0, nakon čega se budi ekipa Blue Soxa i počinje s boljim napadačkim dijelom gdje su stalno stvarali pritisak po bazama. Utakmica se prelomila kada  Luka Hodžić na pune baze udara Grand slam (home run za 4 boda), Blue Soxi preuzimaju vodstvo koje nisu izgubili do kraja. Tako je utakmica završila s rezultatom 16:8 za Blue Soxe.