U nedjelju poslije seniorske utakmice igrali su i momčadi iz kategorije intermediate, također Zagreb protiv Karlovca.

U prekrasnoj utakmici s puno bodova i pregršt prekrasnih udaraca, bolja je bila ekipa Zagreba s rezultatom 16:15. U ekipi Zagreba treba istaknuti nekoliko igrača: Antonio Kunac koji startao na poziciji pitchera, te odbacao 4 kvalitetne izmjene, poslije Kunca ušao je Uroić i završio utakmicu, te je u napadačkom dijelu imao home run. Također i Alana Alibegovića, koji je ušao kao zamjena, te je u fazi napada stalno bio po bazama.

Ne može se ne primjetiti kako Karlovac i Zagreb dominiraju u kategoriji Intermediate, te je pravo zadovoljstvo gledati utakmice između ove dvije ekipe jer je svaki puta rezultat neizvjestan, a kvaliteta utakmice odlična.

Za ekipu Zagreba nastupali: Antonio Kunac- pitcher, Šime Vrbanović- catcher, Mihael Cvenk, Roko Škalko- druga baza, David Milanović- shortstop, Nola Vražić- treća baza, Luka Brletić- lijevi vanjski, Bruno Uroić- srednji vanjski, Matej Zdunić- desni vanjski, Alan Alibegović (ušao na poziciju desnog vanjskog).

Trener: Michel Ćurić